Wpisz swój email,
aby otrzymywać aktualności


AKTYWNA MAMA - ćwicz razem z Dzieckiem i wróć do formy sprzed ciąży :)

Przygotuj się do letnich wakacji

Ciąża pociąga za sobą wiele zmian fizycznych i psychicznych, ale radość i satysfakcja, jaka przynosi urodzenie zdrowego dziecka pozwala kobiecie uświadomić sobie, że spełnia jedno ze swoich najważniejszych zadań życiowych.

Po urodzeniu dziecka możesz szybko wrócić do formy ćwicząc w obecności swojej pociechy. Zajęcia specjalnie przygotowane dla mam z dziećmi w wieku niemowlęcym, na których ułatwisz pozbywanie się zbędnych kilogramów, uelastycznisz brzuch oraz wzmocnisz ramiona i plecy. Ćwiczyć będziesz razem z dzieckiem, a konieczność przytrzymywania go sprawi, że cały trening wykonasz z dodatkowym obciążeniem. Będziecie ze sobą w stałym kontakcie wzrokowym i dotykowym, twoje maleństwo także skorzysta na ćwiczeniach – otrzyma dodatkowe bodźce do prawidłowego rozwoju. To również forma zabawy z maluchem, czyli radość i przyjemność dla mamy i dziecka.

Na zajęcia zapraszamy mamy i ich pociechy po 8 tygodniach po porodzie fizjologicznym i po 12 tygodniach po cesarskim cięciu.

Mama zabiera dla dziecka kocyk, ulubioną zabawkę, jedzenie i picie dla niemowlaka i dla siebie butelkę wody mineralnej. Mamy mogą uczestniczyć w ćwiczeniach do 18 miesiąca życia malucha. Ćwiczymy w bardzo przytulnej sali w małych grupach max do 6 osób.

Cykl zajęć: 10 spotkań po 60 min. ( 2 razy w tygodniu ) - łącznie 5 tygodni
Prowadzący: Małgorzata Muzyka - Kopera - rehabilitant, instruktor fitness (nowoczesne formy gimnastyki, pilates, joga), instruktor pływania, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 3-go miesiaca życia (w ramach rehabilitacji i oswajania dzieci z wodą) oraz z kobietami w ciąży i w połogu. Autor programu powrotu do formy dla pań po porodzie "Aktywna Mama" oraz "Masaż niemowlęcia". (Mama 2,5-letniego Mikołaja)
Cena: 25,00pln / 1 zajęcia, płatność za cały cykl 10 spotkań
Termin rozpoczęcia zajęć: po weekendzie majowym tj. 07.05.08r
Zapisy: NAPISZ DO NAS