Wpisz swój email,
aby otrzymywać aktualności


MASAŻ DZIECKA

PIESZCZOTA DLA CIAŁA I DUSZY
Minęło 9 długich miesięcy oczekiwania, pełnych nadziei, trwogi i tęsknoty. Nowo narodzone Dziecko leży już w łóżeczku, niesamowicie delikatne i bezbronne, potrzebujące w tym nowym życiu wiele miłości i czułości. Malutkie ciałko tęskni za dotykiem oraz ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa. Na skutek dotyku Dziecko odbiera odpowiednie bodźce wysyłane do mózgu. Dodatkowo masaż wpływa na zacieśnienie więzi między rodzicami a Dzieckiem, doprowadza do równowagi emocjonalnej i zarazem uspokaja Maleństwo.
DOBRODZIEJSTWO MASAŻU
Umiejętnie wykonywany masaż jest wspaniałym środkiem, aby uspokoić Dziecko, ukoić nerwy i stres, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, a także przekazywać mu swoją miłość. Ponad to masaż pozytywnie wpływa na układ krążenia krwi i oddychanie, masaż brzuszka pomoże rodzicom radzić sobie z kolkami u Dziecka.

Zajęcia będą prowadzone w formie wykładu z dokładnym pokazem.
Wskazane, ale niekonieczne, aby rodzice przyszli ze swoimi Maleństwami.

Cykl zajęć: jednorazowe zajęcia trwające 50min, sobota
Prowadzący: Małgorzata Muzyka - Kopera - rehabilitant, instruktor fitness (nowoczesne formy gimnastyki, pilates, joga), instruktor pływania, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 3-go miesiąca życia (w ramach rehabilitacji i oswajania dzieci z wodą) oraz z kobietami w ciąży i w połogu. Autor programu powrotu do formy dla pań po porodzie "Aktywna Mama" oraz "Masaż niemowlęcia". (Mama 2,5-letniego Mikołaja)
Cena: 35,00pln / 1 zajęcia
Termin rozpoczęcia zajęć: po weekendzie majowym tj. 10.05.2008r
Zapisy: NAPISZ DO NAS, potwierdzenie miejsca po dokonaniu przelewu